Styrene for 2017 består av følgende:

Hovedstyret i Froland IL 2017



 

Funksjon

Navn

Tlf

mailadresse

Leder

Jens Martin Reiersølmoen

48143997

Jens.reiersolmoen@gmail.com

Nestleder/kasserer

Hege Berntsen

90128552

hegeberntsen@gmail.com

Sekretær

Lene Koveland Løvlie

98675815

lenekoveland@gmail.com

Styremedlem

Rune Tveit Gundersen

46922520

Rune.gundersen@kruse-smith.no

Styremedlem

Kari Beate Kittelsen

40218016

tkittel@online.no

Styremedlem

Endre Nygård

99293466

Endre_nygaard@hotmail.com

Vararepresentant

Hilde B. Isaksen

99427991

hbi82@hotmail.com

Klubbhusansvarlig

Lars Ravnåsen

91512635

laravnaa@online.no

Idrettsråd

Torstein Nygård

98235102

 

Valgkomite

 

 

 

Leder

Trond Haugmoen

93681232

 

Medlem

Lars Ravnåsen

91512635

 

Medlem

Karin Breimyr

 

 

Revisor

Marit Andersen

 

 

Revisor

Torstein Nygård

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gruppestyrene  Froland IL 2017

Volleyball 2017

Funksjon

Navn

Mail

Tlf

Leder

Jens Olav Rydningen

jens-ola@online.no

41630959

Nestleder

Jorunn Terjesen

jorunn.terjesen@knowit.no 99282935
Kasserer

Tor Albert Oveland

taovel@gmail.com

41632360
Medlem

Randi Ås Grostøl

rawgro81@gmail.com 92069730
Medlem

Fredrik Løvlie

fredrikkovelandlovlie@gmail.com 98443108
Medlem

Hege Kristin Skogheim

hege_ks@hotmail.com

97878454

 

Orientering

Funksjon Navn Tlf Mail
Leder Øyvind Helsør 94504597 ohelsor@gmail.com
Nest leder Åvald Bakken 90061418 avald.bakken@vegvesen.no
Kasserer Glenn Solberg 91169713 glenn.solberg@vegvesen.no
Sekretær Ingrid Bøylestad Landa 95933979 ingridboylestad@hotmail.com
Styremedlem Tone Hilde Eskeland 47255772 tone.hilde.eskeland@froland.kommune.no
Styremedlem Fritz  Wagner 41293762 ximrill@hotmail.com

 

Barneidrett 2017-2018

 Leder

Øyvind Fagerli

 

94438644

fagerli1985@hotmail.com

Nestleder Jarle Nyli   91644024 jarle_nyli@hotmail.com

Kasserer

Morten Sollid  

90092304

mortensollid@hotmail.com

 
 

Skiskyting 2017

Funksjon

Navn:

Telefon nr:

Mail:

Leder

Marianne Røed

945 31 739

marianne.roed@falck.helse.no

Nestleder

Ragnar Bøylestad

952 37 206

ragboey@online.no

Kasserer

Odd Harald Solberg

975 29 755

post@veraasdal.no

Sekretær

Julie Breimyr

992 23 160

julie.breimyr@froland.kommune.no

Materialforvalter

Rolv Helge Risholt

480 81 480

rhr@nettpartner.no

Styremedlem

Erik Røynås

902 43 994

erik.roynas@gmail.com

 

Fotball 2017

Funksjon Navn E-post mobil
Leder Staale Eriksen leder@filfotball.no 95872993
Nestleder Reinert Susort reinertsusort@hotmail.com 99722432
Sekretær Solveig Fidjane Lindstølen styret.filfotball@gmail.com 99327560
Kasserer Britta Schopp kasserer@filfotball.no 48222237
Styremedlem Ingunn Gjømle ingu-gj@online.no 45230162
Styremedlem Jens Tønnesen kevin06jens@hotmail.com 97744255
. . . .
Sportslig utvalg Børge Botterli botterli@gmail.com 91600622
Sportslig utvalg Frode Josephsen jos_fr@hotmail.no 91624747
Sportslig utvalg Erik Martinsen guffenlfc94@live.com 97585228
Sportslig utvalg Glenn Sollid glennsollid@hotmail.com 95187440
Sportslig utvalg Trond Haugmoen mhaugm@online.no 93681232
. . . .
Oppmanns ansvarlig Kai Arne Normann kai@eracom.no 90944670
Materialforvalter Frode Josephsen jos_fr@hotmail.no 91624747
Dommerkontakt Ole Gunnar Langemyr klubbdommer@filfotball.no 91703615
Cup Leder Anne Siri Grudal asgrudal@hotmail.com 90167896
Web/Fiks Roald Danielsen roald@filfotball.no 90554476
Ansvarlig Klubbhus Lars Ravnåsen laravnaa@online.no 91512635
Banemester Svein Josvanger sv-ajoas@online.no 91756725
. . . .
Valgkomité Jens Tønnesen   kevin06jens@hotmail.com 97744255
Valgkomité Geir Anders Olsen gao@godata.no 95486205
Valgkomité Sigbjørn Lauvrak   sigblauv@online.no 93221800

 

Froland Funksjonshemmede Idrettsgruppe: Foreløpig nedlagt

 

Froland Turn og Trim 2017

Verv

Navn og adresse

Kontaktinformasjon

Leder Hilde A Risholt 92478425 hilde.andersen.risholt@if.no
Nestleder Camilla Lysvoll 99636308 lysvoll@gmail.com
Kasserer Sigbjøn Lauvrak 93221800 sigblauv@online.no
Sekretær Vibeke Rose Jensen 93494707 rose-jensen@outlook.com
Trenerkontakt May Linda Venemyr 40873130 maylinda.venemyr@gmail.com
Styremedlem Nina Furre Kittelsen 41567677 nina.furre.kittelsen@gmail.com
Styremedlem Maria Sivertsen 48007307 frusyvertsen87@gmail.com

 

                                                                     

Håndballgruppa 2017 -2018

Leder

Bjørn Terje Klemmetsen

99228066

btklemmetsen@hotmail.no

Nestleder/Dommeransvarlig

Viggo Oppheim

95121557

viggo@opheim.as

Sekretær

Ørjan Fossheim

91767733

oerjfos@online.no

Kasserer

Camilla Neset Lysvold

99636308

lysvoll@gmail.com

Lagkontakter

Ørjan Fossheim
Hilde V Eriksen
Viggo Oppheim

95831871

hildev.e@online.no

Dugnadsansvarlig

Tone Evensen
Inger S Nerdalen

41488498
94883223

tone_evensen@hotmail.com
inger.nerdalen@vegvesen.no

Materialansvarlig

Lin Iren Leikvangen

41213171

linleikvangen@gmail.com

Sponsoransvarlig

Per Arne Tønnesen

48325500

per.arne@kanonbra.no

Styremedlem

Audun Andersen

90535708

audunandersen@yahoo.no

 

Hoppgruppa

Tittel

Navn

Adresse

Tlf

Mailadresse

Leder

Tom Blakstad

Alf Dannevigsvei 12, 4816 Kolbjørnsvik

90618627

tomblakstad@gmail.com

Nestelder

Kari Blakstad

Frolandsveien 961, 4820 Froland

91133730

iblaksta@frisurf.no

Sekretær/kasserer

Nils-Kjell Messel

Frolandsveien 641, 4848 Arendal

41361890

Nils-kjell.messel@hotmail.com

Styremedlem

Inge Blakstad

Frolandsveien 961, 4820 Froland

90610371

iblaksta@frisurf.no

Styremedlem

Pål Haaheim

Moldeveien 41, 4848 Arendal

48237187

paalhaah@frisurf.no

Styremedlem

John G Messel

Rødlendeveien 30, 4820 Froland

93240050

johngmessel@gmail.com

 

Svømme- og livredningsgruppe

Funksjon Navn Tlf. e-post
Leder Aase Halstvedt 41478880 aasehals@gmail.com
Nestleder Jan Olav Østebøvik 91861522 Jonolav.ostebovik@skagerak-elektro.no
Sekretær Tone Merethe Røed Normann 41304554

Tonemerethe.normann@hotmail.com

Kasserer Tone Baardsen 90730705

tone.baardsen@hotmail.com

Styremedlem /trenerkontakt Harald Dale 46910620

dale1970@online.no

Styremedlem Signe Lill Abrahamsen-Aanonsen